Центр термічної травми та пластичної хірургії

м.Київ, вул.Краківська, 13

1. Усі хворі, які звертаються в приймальне відділення оглядаються черговим лікарем.

2. Черговість прийому визначається лікарем приймального відділення.

3. Особлива увага приділяється детальному збору анамнезу. У разі поступлення пацієнта без свідомості відомості отримують від супроводжуючих, які доставили його в лікарню.

3.1 У випадку травм кримінального характеру чи внаслідок ДТП відомості про обставини травми та пацієнта повідомляються персоналом в органи внутрішніх справ.

3.2 При виробничій травмі відомості про обставини травми та пацієнта повідомляються у відділ виробничого травматизму.

3.3 При наявності травм кримінального, виробничого характеру або внаслідок надзвичайні події обов'язковим є взяття крові пацієнта для дослідження на вміст алкоголю. У разі відмови пацієнта від здачі крові, він власноруч записує відмову в медичній документації та підписує її. У випадку неможливості чи небажання пацієнта зробити запис, черговий лікар складає акт відмови, який підписують ще два працівники лікарні.

3.4 Про надіслане повідомлення та виконаний збір крові робиться запис в медичній документації.

4. За результатом огляду складається план обстеження, консультацій та невідкладної допомоги. Обов'язковими обстеженнями, що виконуються в приймальному відділенні, є загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, аналіз крові на вміст глюкози, електрокардіографія, Ro-графія ОГК.

5. У випадку наявності у пацієнта ознак алкогольного сп'яніння він оглядається консиліумом, про що здійснюється запис в медичній документації. Проводиться взяття крові для дослідження на вміст алкоголю відповідно до методики збору крові при алкогольному сп'янінні. У випадку відмови пацієнта від здачі крові, він власноруч записує відмову в медичній документації та підписує її. У випадку неможливості чи небажання пацієнта зробити запис, черговий лікар складає акт відмови, який підписують члени консиліуму. Діагноз алкогольного сп'яніння, в такому випадку, виставляється консиліумом.

6. Якщо пацієнт чи його супроводжуючі своєю поведінкою перешкоджають роботі медичного персоналу, застосовують при спілкуванні грубі та нецензурні вислови або якщо їх поведінка становить загрозу для безпеки персоналу лікарні чи безпеки оточуючих, черговий лікар приймає рішення про виклик охоронців або міліції.

7. Після обстеження пацієнта, проведення консультацій та надання невідкладної допомоги, але не пізніше 1 години від моменту звернення у приймальне відділення, вирішується питання щодо госпіталізації.

8. При госпіталізації невідомого пацієнта без свідомості черговим лікарем складається акт, в якому описуються наявні при ньому документи, особисті речі та інші цінності. Огляд та опис проводиться в присутності осіб, що доставили хворого, які також підписують акт. Описані предмети вилучаються та зберігаються в сейфі в кабінеті старшої медичної сестри приймального відділення до з'ясування особи пацієнта, після чого речі віддаються йому особисто або його законному представнику під розписку.

Перевірити наявність ліків

Нами опікуються