Центр термічної травми та пластичної хірургії

м.Київ, вул.Краківська, 13

Центр термічної травми та пластичної хірургії знаходиться на базі Київської міської лікарні № 2 ( головний лікар Воронін Анатолій Васильович), за адресою: Київ, Дніпровський район, вул. Краківська 13 (район м.Чернігівська. У своєму складі Опіковий Центр має : Приймальне відділення з можливістю амбулаторного лікування хворих, Шокова реанімація (для лікування важко-травмованих хворих у стадії шоку та токсемії), Відділення анестезіології та інтенсивної терапії (гнійно септичне) для лікування важко-травмованих хворих у стадії септико-токсемії, Доросле опікове відділення, Дитяче опікове відділення, Відділення реконструктивно-відновлювальної хірургії (РВХ) ,Клінічна лабораторія і Фізіотерапевтичне відділення.

На сьогоднішній день маємо 50 ліжок для лікування дорослих хворих, 35 дитячих та 10 ліжок реконструктивно-відновлювальної хірургії.

Центр обслуговує м.Київ, являє собою базу Кафедри комбустіології та пластичної хірургії (керівник – Проф. Козинець Г.П.), на якій проходять навчання з метою підвищення кваліфікації отримання спеціалізації з комбустіології лікарі з усіх регіонів України.

Перевірити наявність ліків

Нами опікуються