Центр термічної травми та пластичної хірургії

м.Київ, вул.Краківська, 13

Сьогодні трошки про релігію, віру, очищення, піст та свята.
Одразу скажу що з великою повагою відношуся до абсолютно всіх вір та релігій, окрім, звичайно, правяслявнай церкві мАскавскаго пітріархіта.

Детальніше...

Сонячний опік - це в буквальному сенсі опік шкіри, що людина одержує під впливом ультрафіолетового випромінювання. Результатом сонячного опіку є запалення шкіри. Такі опіки бувають різного ступеня - від легкого почервоніння і незначного припухания до утворення множинних і великих пухирів

Детальніше...

Хімічні опіки очей виникають при попаданні в них кислот, лугів, вапна, нашатирного спирту і інших агресивних хімічних речовин в умовах побуту або виробництва. Усі хімічні опіки очей відносяться до важких ушкоджень очей, і тому вимагають безпосереднього обстеження і лікування лікарем.

Детальніше...

Хімічні опіки - це пошкодження тканин при безпосередньому впливі хімічних агентів. Найчастіше вражаються обличчя, руки, стравохід і шлунок. Основними речовинами, що викликають опіки, є кислоти, луги, бензин, керосин, солі важких металів, деякі летючі масла, фосфор, бітум.

Детальніше...

Опік порожнини рота - це травма слизової оболонки, що виникає в результаті дії високої температури або хімічної речовини. Залежно від виду подразника виділяють 2 види опіків: термічний та хімічний. Незалежно від виду опіку порожнини рота, лікування необхідно починати якомога раніше.

Детальніше...

Обмороження - це пошкодження будь-якої ділянки тіла під впливом низьких температур. При тривалому перебуванні поза приміщенням, особливо при високій вологості і сильному вітрі, обмороження можна отримати і восени або навесні при температурі повітря вище за нуль.

Детальніше...

Перевірити наявність ліків

Нами опікуються