Центр термічної травми та пластичної хірургії

м.Київ, вул.Краківська, 13

Сьогодні трошки про релігію, віру, очищення, піст та свята.
Одразу скажу що з великою повагою відношуся до абсолютно всіх вір та релігій, окрім, звичайно, правяслявнай церкві мАскавскаго пітріархіта.

Отже перше про що хотів поговорити - це піст. Друзі, піст це очищення духовне, отже для цього не обов’язково відмовлятися від іжі. Зазвичай люди 40 днів максимально себе обмежують, а потім, наступає Великдень, і все що лежить на столі треба запхати собі до рота) Звичайно за 40 днів підшлункова, шлунок і печінка відвикають від інтенсивноі роботи, а тут мозок подає екстрений сигнал що потрібні ферменти у великій кількості, і, відповідно, органи не справляються, і виникає, наприклад, панкреатит. Також відмовлятися від м’яса на довгий термін не можна – це може спричинити розвиток анемії. Отже якщо ви хочете поститися – не куріть, не пийте, не матюкайтеся, але міру обмежуйте себе у їжі, а коли вже настав Великдень, не об’їдайтеся!
Водохреща – чудове свято. Всі стрибають в крижану воду, начебто для того, щоб очиститися. Нажаль, для багатьох це просто традиція, а не віра. Ось тут дійсно краще займатися профілактикою!!! Тобто старайтеся цілий рік не забрудьнювати ні тіло, ні душу, щоб потім не треба було очищатися. Отже моя порада досить проста: якщо ви цілий рік ходите в сауну, стрибаєте в холодну воду, приймаєте контрасний душ – будь-ласка, очищайтеся. Якщо ж для вас стрибок в крижану воду традиція, і ви так робите лише один раз на рік – НЕТРЕБА цього робити. Це надзвичайно великий стрес для організму! Часто такі стрибки закінчуються утопленням – внаслідок втрати свідомості, або інсультом, нажаль навіть в молодих.
Все що хотів сказати на сьогодні, сподіваюсь моя відверта тема не викликала у вас негативних емоцій.

Перевірити наявність ліків

Нами опікуються