Центр термічної травми та пластичної хірургії

м.Київ, вул.Краківська, 13

Тел. (044) 296-71-23

В опіковому відділенні проводиться спеціалізована лікувальна допомога постраждалим з термічною травмою, пацієнтам з посттравматичними, постфлегмонозними дефектами м'яких тканин, пацієнтам з трофічними, променевими  виразками.

Відділення розраховано на 40 ліжок,  розташовано на 4 поверсі опікового корпусу лікарні, складається з десяти 4-х місних палат, двох двомісних та двох одномісних.

Постраждалі з опіковим шоком або з септичними ускладненнями отримують допомогу у відділенні реанімації та інтенсивної терапії та відділенні септичної реанімації.

Безпосередньо у відділенні для дорослих пацієнтів працює 4 лікаря-комбустіолога  (хірург, що спеціалізується на опіках), лікар-терапевт, 20 медичних сестер, 20 молодших медичних сестер.

Окрім комбустіологів клінічної лікарні №2 консультативну та лікувальну роботу у відділенні здійснюють співробітники кафедри комбустіології Національної Медичної Академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупіка, опікового відділу Інституту гематології, військово-польової хірургії Національного Медичного Університету ім.Богомольця

За 2015 рік в стаціонарі проліковано 483 пацієнта, 180 з них були виконані оперативні втручання – найчастіше це пересадка шкіри. Загалом проведено 422 операції.

80% наших пацієнтів – це кияни, але ми ніколи не відмовляємо в допомозі мешканцям інших міст, областей.

За останній час покращилося оснащення відділення інструментарієм, апаратурою, меблями та медикаментами, проведені ремонти палат за допомогою благодійних фондів ДОБРОТВОРЦІ, БФ КОЖЕН МОЖЕБО ІНІЦІАТИВА Е+

Завідувач відділенням Старша медсестра

Назаренко Вячеслав Миколайович

 Фомінова Олена Володимирівна
Комбустіолог, лікар вищої категорії. Освіта – вища. Лікувальна справа, лікар. Завідувач, лікар-комбустіолог, опікового відділення для дорослих. Вища кваліфікаційна категорія за фахом "комбустіологія". Стаж роботи -21 рік.  

Провідні спеціалісти:
Іщенко Олександр Миколайович - комбустіолог, лікар вищої категорії; 
Садовой Олексій Станіславович - комбустіолог, лікар вищої категорії;
Радченко Лідія Павлівна -

 

 

Перевірити наявність ліків

Нами опікуються